Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Kuigi olude sunnil pidime Kunda Ühisgümnaasiumis loobuma 22. veebruaril toimuma pidanud infotunni korraldamisest lapsevanematele, ei tähenda see tutvumisvestluste ära jäämist. Planeerime tutvumisvestluste läbiviimist mai lõppu või juunikuu algusesse, kui koroonaviiruse levik on loodetavasti pidurdunud. Et kutsuda last koos vanematega tutvumisvestlusele, vajame Kunda kooli 1. klassi õppima asuva lapse vanema andmeid.

Selleks palume kõigil lapsevanematel täita esimesse klassi astumise avaldus võimalikult vara.

Avalduse blankett on kättesaadav kooli kodulehel dokumentide rubriigis ja käesoleva teate juures (viide) ning seda on võimalik esitada nii digitaalselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kui ka paberkandjal kooli kantseleisse.

Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 15. Aprill 2024 19:00

Meil on lehel 127 külalist ja 0 liiget