Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Jõuluaeg - üllatusteaeg. Kellukese lasteaia pikaaegse koostööpartneri Flexa Eesti AS üllatuskingutused annavad võimaluse loovuse väljendamiseks - kingitud kuused saavad jõulupidudeks kaunid kuued selga. Tänu on laste säravates silmades! Aitäh!

Kellukese lasteaia salapärane, ootusärev jõuluaeg on alanud....

Eesti rahvakalendris on kadripäev üks talve alguse tähtpäevi. Kadripäeval lõppesid tüdrukute tööaasta ja naiste sügistööd, käidi kadrisantimas ja pidutseti. Toredat kadripäeva ja head karjaõnne soovib Kellukese kadripere!

 

Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke Aseri majas võeti sügis vastu lasteaia sügiskohviku tegemistega. Külalised said nautida toredat esinemist ning maitsvaid toite.

Viru-Nigula lasteaia õuel võeti sügis vastu mängupeoga - sai lauldud, tantsu löödud, lustakaid mänge mängitud ja ei puudunud ka magusad õunad kehakosutuseks.

Kunda majas kutsus väike Hundu kõiki lapsi metsa sügist otsima. Metsast leitud sügismärkidest valmistati hiljem oma õuealale toredaid sügiskompositsioone.

Maailmakoristuspäev 2022.

Maailmakoristuspäev

Kellukese lasteaed võttis osa aktsioonist Lugemistund. Nutikad lapsed ja õpetajad leidsid huvitavaid raamatuid, mida koos lugeda. Raamatute valikud tehti laste huvist või aktsiooni soovitusest lähtuvalt. Igaüks leidis jutustuse ettekandeks ja kuulamiseks endale meelepärases koha ja asendi.

Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke iga lasteaia maja tähistas teadmistepäeva omanäoliselt ja lastele mängurõõmu pakkuvalt. Viru-Nigula majja oli sattunud Mõmmi, kes tahtis kooli minna, kuid laste rõõmuks otsustas ta hoopis lastega koos mängida ja tantsida. Aseri majas viis rong lapsed uude õppeaastasse. Oma teel külastati Tähemaad ja Numbrimaad, Tantsumaad ja Mängumaad. Kunda majas aga juhatasid teed õppimise suunas Kati ja Mati, kes viskasid nalja ja kutsusid lapsed ühistantsudesse ja andsid tarkusepliiatsi edasi järgmistele koolieelikutele. Tarkusepliiatsi abil pidi tarkus tasapisi kõigini jõudma.

Jätkugu kõigile järgneval õppeaastal uusi avatusi, mängu- ja õpitahet!

Viru- Nigulas toimus täna (21.03.2022) matk "Tere Kevad". Matkamas, koos Viru- Nigula lasteaia lastega, käisid Kiisu rühma lapsed. Lisaks põnevatele mängudele ja tegevustele viis matk mudilased ka Lepatriinu saarele.

Emakeele päeva tähistati kellukese lasteaias Luuletuste näitusega, luulekogu koostamisega ja Muinasjuttude  Kuldvillakuga.


Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 30. Mai 2023 09:21

Meil on lehel 15 külalist ja 0 liiget