Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Koos isaga liigume rohkem!
Viru- Nigula valla lasteaias Kelluke
6-10 november 2020
Öökullide rühm, Lepatriinude rühm, Mesimummude rühm, Kiisude rühm, Sipsikute rühm ja Krõllide rühm.
Kellukese lasteaia Kiisude rühm osales Eesti Vabaõhumuuseumi korraldatud Mardisantide fotokonkursil.
Pildil on mardipere "Paberkotipead", kus igal pereliikmel on oma tähtis amet ja ülesanne - Mardiema on eeslaulja ja pillimängija, Mardiisa kannab õnneseemneid, Mardilapsed soovivad õnne, tantsivad, laulavad, küsivad mõistatusi, sopsutavad vitsaga kõigile tervist ja õnne. Iga amet on parim kui aga saab marditrallil hullata.
Fotokonkurss on lõppenud ning aeg on välja kuulutada kõige vingemad mardisandid!
Rahvas on tublisti hääletanud ning ülekaalukalt on võitnud rahva südame PABERKOTIPEAD Viru-Nigula valla Kellukese lasteaia Kiisude rühmast. Nemad saavad endale muuseumi perepääsme, mardi- ja kadriraamatute komplekti ning „Hakkame santima!“ vimpli.
Võitjatega võetakse ühendust. Palju õnne!

30. oktoobril toimus esimene laste peotantsuvõistlus “Kunda Peotants 2020”. Imeliselt kauni ürituse korraldas Kellukese lasteaia Kunda maja liikumisõpetaja Kätlin Marjapuu.

Kiisude rühm osaleb Europe Code Weekil.
"Linnud kogunevad rändeks paaridesse"
Tegevuses osalesid Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke Kiisude rühma 5 aastased lapsed.
Eesmärgid: Laps suudab tegevusele keskenduda pikemaks ajaks, orienteerub alusel (edasi, tagasi, otse, paremale, vasakule), oskab loendada, tunneb numbrid 1-6, tunneb mõistet paar, oskab käsulauale liikumise koodide abil robotile sobivad juhised anda.
Vahendid: Matatalab, alusmatt kuue erineva rändlinnuga.

Kellukese lasteaia kõikides majades andsid etendused Kunda ÜG kooliteatri lapsed. Ette mängiti kaks õpetliku ja lustliku sisuga lugu: Nõiatüdruk Iika tembutab ja Valesti söök.

Kellukese lasteaia õpetajad osalevad HITSA sisekoolitusel, Õpetaja loob ja jagab. Koolitusel õpitakse koostama interaktiivseid õppemänge ning nende kasutamist õppetöös.

„Lugemisisu“ programmis osaleb Kellukese lasteaia Krõllide rühm, Lepatriinude rühm ja Mõmmide rühm, kes käis Kunda raamatukogus ettevõtmisega tutvumas ja raamatut valimas.

Kellukeses Kunda majas, uue rühma lapsed harjumas lasteaiaga.

Kellukese lasteaia vanemate rühmade lapsed osalesid Ida päästekeskuse koostööprojektis Tulest targem õuesõppe programmis. Kunda päästekomando külastas Aseri, Viru- Nigula ja Kunda lasteaedu. Täname Ida päästekeskust põnevate koostööprojektide eest.

Oktoobrikuu esimesel päeval tähistasime Rahvusvahelist Muusikapäeva. Kundas olid külas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vilistlane Hendrik Ojasaar oma õe Rebeka Ojasaarega. Viru- Nigula lasteaia saali täitis Pjotr Tšaikovski muusika Pähklipurejast, mille taustal kuulsid lapsed kaunist muinaslugu Tähehaldjast.

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldatud üleriigilise Spordinädal 2020 raames, toimusid Kellukese lasteaias erinevad spordisündmused. Aseris ja Viru- Nigulas toimus II Tervisemaraton, Kundas VIII Tervisemaraton ja Sügisene Spordipäev. Sportlike pingutuste lõpus said lapsed maiustada jäätisega. Täname JK Cateringi ja Unileverit Kellukese lasteaia lastele toodud jäätiste eest.

Sügis on olnud ilus ja inspireerinud õues õppima. Nii korjati kevadel külvatud peenrakastidest maitsvat saaki. Lapsed said oma peenardest porgandit, tilli, peterselli, maasikaid, salatit ja väikseid kõrvitsaid. Kiisude rühm võttis osa ka Maal elamise päevast. Lapsed käisid külas oma õpetajal, kus said teha aiatöid, riisuda lehti, korjata porgandeid ja õunu.


Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 24. November 2020 16:25

Meil on lehel 23 külalist ja 0 liiget