Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Viru- Nigula valla lasteaia Kelluke arengukava eelnõu.

Palume arengukavaga tutvuda, teie ettepanekuid ootame 27. maiks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lugupeetud lapsevanemad.

Terviseameti hinnangul on koroonaviiruse SARS-CoV-2 põhjustatav Covid-19 haigus nakkushaigus, mis levib inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu, peamiselt lähikokkupuutel nakkusohtliku inimesega, kellel on iseloomulikud sümptomid. See ei välista, et viirust kannavad edasi ka asümptomaatilised nakatunud isikud kontaktis olles või saastunud pindade-käte kaudu.

Viirus levib tõhusalt siseruumides. Sisetingimustes, kus viibib palju inimesi, on suur oht uute nakkuskollete tekkeks.

Lasteaialapsi omavahel mängides on raskem kaitsta, kuna lapsed ei oska kanda maski ja ei saa aru distantsi hoidmise vajadusest ja nõudest.

Lapsed nakatumise korral on tihti asümptomaatilised. Koroonaviiruse jõudmisel lasteaiarühmadesse, viiakse nakkus varjatud kujul koju oma vanematele ja vanavanematele. Terviseameti poolt läbi viidavad epiiduuringud näitavad, et viirus jõuab levida vanemate kaudu ka töökohtadesse. Kui viirus on jõudnud lasteasutusse ja nakatuvad lapsed, võib koroonaviirus levida algul märkamatult ja põhjustada suuri koldeid nii peredes kui töökohtades.

Seisuga 05.04.2021 Eesti nakatumisnäit on 1007,54 ja Viru-Nigula vallas 1476,27. Seoses koroonaviiruse laiaulatusliku epideemilise levikuga viiruse leviku tõkestamiseks Vabariigi Valitsus palub lapsevanematel vältimatu vajaduseta lapsi lasteaeda mitte tuua. Erandiks võivad olla lapsed, kes on viiruse läbi põdenud viimase kuue kuu jooksul.

Lugupidamisega

Marje Muusikus

osakonnajuhataja

Ida regionaalosakond

Terviseamet

Viru-Nigula Vallavolikogu 28.03.2018 määrust nr 16 muutmine, „Lastevanemate poolt kaetava osa määra kehtestamineViru-Nigula valla lasteaedades“.  sõnastuses:

„§ 52 . Rakendussäte 2021. aastal Vabastada alates 15. märtsist kuni 30. aprillini vanema osalustasu maksmise kohustusest vanemad, kelle lapsed ei käi sellel ajaperioodil Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke“.

Kuigi olude sunnil pidime Kunda Ühisgümnaasiumis loobuma 22. veebruaril toimuma pidanud infotunni korraldamisest lapsevanematele, ei tähenda see tutvumisvestluste ära jäämist. Planeerime tutvumisvestluste läbiviimist mai lõppu või juunikuu algusesse, kui koroonaviiruse levik on loodetavasti pidurdunud. Et kutsuda last koos vanematega tutvumisvestlusele, vajame Kunda kooli 1. klassi õppima asuva lapse vanema andmeid.

Selleks palume kõigil lapsevanematel täita esimesse klassi astumise avaldus võimalikult vara.

Avalduse blankett on kättesaadav kooli kodulehel dokumentide rubriigis ja käesoleva teate juures (viide) ning seda on võimalik esitada nii digitaalselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kui ka paberkandjal kooli kantseleisse.

Lastevanematel palume  vältimatu vajaduseta lapsi lasteaeda mitte tuua. Viiruse laialdase leviku tõttu peame kõik vähendama oma igapäevaseid kontakte nii palju kui võimalik. See tähendab, et kui vähegi võimalik tuleks koju jätta ka lasteaialapsed. Lastele, kelle vanemal või hooldajal pole võimalik jääda kaugtööle või luua muul moel võimalusi lapse koju jätmiseks, tuleb võimaldada jätkuvalt lasteaias käimine.

Eriti oluline on tagada lasteaia teenus lapsevanematele, kes täidavad tööülesandeid, mis on seotud elutähtsa teenuse osutamisega või riigi kestlikuks toimimiseks hädavajalike ülesannete täitmisega (nt politsei, pääste, meditsiin, kommunaal- ja sotsiaalteenused, toiduainetetööstus, toidupood, transpordisektor jms) ning abivajavate perede lastele ja erivajadusega lastel.

Lasteaias ei ole lubatud huvihariduse ja- tegevuse korraldamine.

Lugupeetud lapsevanemad, kui lapse lasteaeda toomine alates 15.03 on vältimatu,  palume reedel kella 14.00iks teavitada rühmaõpetajat või lasteaeda telefonil 3221557

Lp. Lapsevanemad

Annan teada, et homsest 10. märtsist on suletud Sipsikute rühm, esialgu 10-12.03. Kuna õpetaja on haige ja õpetaja abi on haigega lähikontaktne. Sipsikute rühma võimalikust avamisest ja töökorraldustest anname teada esimesel võimalusel. Palun jälgige ELIISI ja lasteaia kodulehte.

Lapsed kes olid lasteaias 8. märtsil ei tohi tulla lasteaeda kuni 18. 03(k.a), kuna olid covid-19 haigega lähikontaktsed.

Info telefonil 3221557

Lp. Lapsevanemad

Kuna õpetajad on jätkuvalt haiged ei saa veel sel nädalal avada Muumide rühma.

Palun jälgige ELIISIi ja lasteaia kodulehte, kus anname teada edaspidisest rühma töökorraldusest.

Info telefonil 3221557

Lp. Lapsevanemad

Alates 9. märtsist on avatud Pokude rühm.

Lapse lasteaeda tulemisest andke palun teada  telefonil 3221557.

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 14. Mai 2021 13:23

Meil on lehel 71 külalist ja 0 liiget