3.mail toimus Kunda lasteaia II Heategevusjooks, mille eesmärgiks oli toetada koostöös kohalike ettevõtjatega Kunda lasteaia õpiõue rajamist. Osaleda sai 7 km jooksul ja kõnnil, 2.8 km jooksul ja toimusid lastejooksud. Põhidistantsidel (7km ja 2.8km) oli osalejaid kokku 57 ja lastejooksudel 48 väikest sportlast. Lastejooksul oli kõige kiirem tüdruk Romi Vodja ja kõige kiirem poiss Mihkel Jagant. Teiseks tulid Marie-Eliisbeth Juhanson ja Silver Valdek, kolmandad olid Ronja Legendra Väli ja Aleks Salu. 2.8 km jooksu võitis Margo Jagant, teiseks tuli Roomet Dõba ja kolmas oli Rihhard Vodja. Tüdrukute arvestuses võitis Etriin Etverk, teine Kairi Jagant ja kolmas oli Elis Anete Saksman.
7 kilomeetrise jooksu tulemused: võitis Tauri Tomson, teisena lõpetas Kristel Vallaste ja kolmas oli Ainar Sepnik. Meeste arvestuses: võitis Tauri Tomson, teine Ainar Sepnik ja kolmandaks tuli Alar Peek. Naistest võitis Kristel Vallaste, teine Ingrid Ait ja kolmas oli Maie Alaots.
7 kilomeetrise kõnni lõpetas esimesena eelmise aasta võitja Vahur Kungur, teisena lõpetas Kersti Safronova ja kolmandana astus üle finišijoone Liina Pastel.
Kõik osalejad - sportijad ja kaasaelajad said keha kinnitada sooja hernesupiga, mille oli meile valmistanud Margareta Feodorov.
Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid. Aary Bogdanovi käe alla valmis jooksu kuulutus, täname Hoolekogu liikmeid Endo Valving, Anneli Uueni, Elle Morel-Sipria.
Tänu toetajatele Aqva Hotell & Spale, Kunda Nordic Tsemendile, Kunda Klubile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Lammasmäe Puhkekeskusele, Estonian Cellile olid meil auhinnad ja meened, karikad ja medalid.
Lasteaia õpiõue rajamiseks on Kellukesel nüüd 137 eurot.